Voer en Koekjes
Voer:

Wij voeren in het pension Proplan.

Voert u thuis een ander merk voer dan adviseren wij uw eigen voer mee te geven. U betaalt daar bij het voeren van brokken GEEN extra kosten voor bij ons.
Verblijf in het pension is altijd spannend, soms geeft het zelfs wat stress, wisseling van voer kan dan de druppel zijn voor darm problemen ( braken, diarree) of het niet/ slecht eten.
Verder zal een arts of dierenwinkelmedewerker bij overschakelen naar ander voer u altijd adviseren om dagen te mengen en nu zou u uw maatje in het pension van het ene op het andere moment over laten stappen naar ander voer. 

Eigen voer Brok:
In een afgesloten ton of bak.
Voorzien van naam hond.
Een soort "maatbeker" ( GEEN GLAS / STEEN) met de hoeveelheid erop aangegeven ( bijv streep) per x. 
Hier worden geen extra kosten voor in rekening gebracht!

Eigen voer Vlees:
Het voeren van vlees kan ook, geef het dan aan bij uw reservering zodat wij ruimte beschikbaar houden in de diepvries en/of koelkast.
Wij tellen daarvoor wel een toeslag van €2 per dag. 


Koekjes en Knagen:

Natuurlijk mag u voor uw maatje koekjes meegeven, voorzie dit dan van zijn naam. 
Een kluifje, botje, denta stick, enz is welkom 

Zeker voor honden met een allergie is het fijn als zij hun eigen snoepgoed bij hebben zodat wij ze ook kunnen verwennen als ze binnenkomen.